Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Kraśnik

Prasóweczki

Epilacja laserowa – nowoczesny metoda na swobodne ciało!

Epilacja laserowa Włodawa

Łatwe i zadbane ciało we tym świecie jest samym z podstawowych wyznaczników piękna. Na starym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w sezonie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze bardziej długich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej cechować się na plaży, warto przed urlopem udać się na brak laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy zwalczania niechcianego owłosienia zezwalają na uzyskanie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te style, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie a poprzez to niezbyt dobre rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w mało bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na brak laserowego usuwania owłosienia, przydatny w pewnych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Włodawa

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest produkowana przy użyciu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Emituje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i zawierają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc urządzenia do samodzielnych potrzeb pacjenta, co zapobiega budowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W wypadku kobiet jeszcze dużo ciekawa jest jeszcze depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich partie ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do zrealizowania laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć posiadania dobrej roli w celach estetycznych. Ta technika medyczna jest poświęcona i dla pacjentów, którzy odpowiadają na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest sposobem nie tylko efektywnym, ale jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze szkoły i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja potrafi żyć grana u pacjentów z dowolnym rodzajem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych nowych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zakresie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zrealizowania laseroterapii jest i dobra lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak także po zabiegu, reklamuje się unikanie ekspozycji na światło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a jeszcze stosowanie fotoprotekcji w strony kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Włodawa

Zabieg laseroterapii nie miesza się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do swoich naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w roli delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a także (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się kierować do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Włodawa

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments